Szreniawa Koszyce - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Partyzant Dojazdów - Galicja Raciborowice 5:0
  • Ekler Baranówka - Wierzbowianka Wierzbno 2:1
  • Michałowianka Michałowice - Jastrzębiec Książ Wielki 4:3
  • Strażak Goszcza - Orzeł Bębło 3:3
  • Juvenia Prandocin - Czarni 03 Grzegorzowice 4:2
  • Spartak Wielkanoc - Gołcza - LKS Niedźwiedź 0:6
  • Kapitol Racławice - Szreniawa Koszyce 2:1
  •        

Ostatnie spotkanie

Kapitol RacławiceSzreniawa Koszyce
Kapitol Racławice 2:1 Szreniawa Koszyce
2018-09-23, 11:00:00
     

Logowanie

Facebook

Losowa galeria

Turniej w Kościelcu 2012
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 183, wczoraj: 208
ogółem: 726 588

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:7 Strażak Goszcza zobacz ›
2018-08-18 LKS Niedźwiedź 3:0 Galicja Raciborowice zobacz ›
2018-08-19 Juvenia Prandocin 1:5 Partyzant Dojazdów zobacz ›
2018-08-19 Kapitol Racławice 1:1 Michałowianka Michałowice zobacz ›
2018-08-19 Szreniawa Koszyce 3:0 Ekler Baranówka zobacz ›
2018-08-19 Czarni 03 Grzegorzowice 3:2 Wierzbowianka Wierzbno zobacz ›
2018-08-19 Orzeł Bębło 2:1 Jastrzębiec Książ Wielki zobacz ›
2018-08-25 Partyzant Dojazdów 1:0 Jastrzębiec Książ Wielki zobacz ›
2018-08-26 Wierzbowianka Wierzbno 1:4 Orzeł Bębło zobacz ›
2018-08-26 Galicja Raciborowice 3:2 Czarni 03 Grzegorzowice zobacz ›
2018-08-26 Ekler Baranówka 1:2 LKS Niedźwiedź zobacz ›
2018-08-26 Michałowianka Michałowice 1:3 Szreniawa Koszyce zobacz ›
2018-08-26 Strażak Goszcza 1:0 Kapitol Racławice zobacz ›
2018-08-26 Juvenia Prandocin 0:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
2018-09-01 LKS Niedźwiedź 7:0 Michałowianka Michałowice zobacz ›
2018-09-01 Orzeł Bębło 3:3 Galicja Raciborowice zobacz ›
2018-09-02 Spartak Wielkanoc-Gołcza 0:2 Partyzant Dojazdów zobacz ›
2018-09-02 Kapitol Racławice 3:1 Juvenia Prandocin zobacz ›
2018-09-02 Szreniawa Koszyce 2:2 Strażak Goszcza zobacz ›
2018-09-02 Czarni 03 Grzegorzowice 5:1 Ekler Baranówka zobacz ›
2018-09-02 Jastrzębiec Książ Wielki 5:3 Wierzbowianka Wierzbno zobacz ›
2018-09-08 Partyzant Dojazdów 3:1 Wierzbowianka Wierzbno zobacz ›
2018-09-08 Michałowianka Michałowice 4:2 Czarni 03 Grzegorzowice zobacz ›
2018-09-08 Strażak Goszcza 1:5 LKS Niedźwiedź zobacz ›
2018-09-08 Juvenia Prandocin 3:1 Szreniawa Koszyce zobacz ›
2018-09-08 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:0 Kapitol Racławice zobacz ›
2018-09-09 Galicja Raciborowice 3:1 Jastrzębiec Książ Wielki zobacz ›
2018-09-09 Ekler Baranówka 1:5 Orzeł Bębło zobacz ›
2018-09-15 Jastrzębiec Książ Wielki 5:1 Ekler Baranówka zobacz ›
2018-09-15 Wierzbowianka Wierzbno 1:2 Galicja Raciborowice zobacz ›
2018-09-16 Kapitol Racławice 3:0 Partyzant Dojazdów zobacz ›
2018-09-16 Szreniawa Koszyce 3:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
2018-09-16 LKS Niedźwiedź 1:0 Juvenia Prandocin zobacz ›
2018-09-16 Czarni 03 Grzegorzowice 2:4 Strażak Goszcza zobacz ›
2018-09-16 Orzeł Bębło 1:0 Michałowianka Michałowice zobacz ›
2018-09-22 Partyzant Dojazdów 5:0 Galicja Raciborowice zobacz ›
2018-09-22 Michałowianka Michałowice 4:3 Jastrzębiec Książ Wielki zobacz ›
2018-09-23 Ekler Baranówka 2:1 Wierzbowianka Wierzbno zobacz ›
2018-09-23 Strażak Goszcza 3:3 Orzeł Bębło zobacz ›
2018-09-23 Juvenia Prandocin 4:2 Czarni 03 Grzegorzowice zobacz ›
2018-09-23 Spartak Wielkanoc-Gołcza 0:6 LKS Niedźwiedź zobacz ›
2018-09-23 Kapitol Racławice 2:1 Szreniawa Koszyce zobacz ›
LKS Niedźwiedź Kapitol Racławice 17:00
Czarni 03 Grzegorzowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
Orzeł Bębło Juvenia Prandocin 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki Strażak Goszcza 17:00
Wierzbowianka Wierzbno Michałowianka Michałowice 17:00
Galicja Raciborowice Ekler Baranówka 17:00
2018-09-30 Szreniawa Koszyce Partyzant Dojazdów 16:00
Partyzant Dojazdów Ekler Baranówka 17:00
Michałowianka Michałowice Galicja Raciborowice 17:00
Strażak Goszcza Wierzbowianka Wierzbno 17:00
Juvenia Prandocin Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza Orzeł Bębło 17:00
Kapitol Racławice Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
2018-10-07 Szreniawa Koszyce LKS Niedźwiedź 16:00
LKS Niedźwiedź Partyzant Dojazdów 17:00
Orzeł Bębło Kapitol Racławice 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
Wierzbowianka Wierzbno Juvenia Prandocin 17:00
Galicja Raciborowice Strażak Goszcza 17:00
Ekler Baranówka Michałowianka Michałowice 17:00
2018-10-14 Czarni 03 Grzegorzowice Szreniawa Koszyce 15:00
10  Partyzant Dojazdów Michałowianka Michałowice 17:00
10  Strażak Goszcza Ekler Baranówka 17:00
10  Juvenia Prandocin Galicja Raciborowice 17:00
10  Spartak Wielkanoc-Gołcza Wierzbowianka Wierzbno 17:00
10  Kapitol Racławice Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
10  LKS Niedźwiedź Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
10  2018-10-21 Szreniawa Koszyce Orzeł Bębło 15:30
11  Czarni 03 Grzegorzowice Partyzant Dojazdów 17:00
11  Orzeł Bębło LKS Niedźwiedź 17:00
11  Wierzbowianka Wierzbno Kapitol Racławice 17:00
11  Galicja Raciborowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
11  Ekler Baranówka Juvenia Prandocin 17:00
11  Michałowianka Michałowice Strażak Goszcza 17:00
11  2018-10-27 Jastrzębiec Książ Wielki Szreniawa Koszyce 15:00
12  Partyzant Dojazdów Strażak Goszcza 17:00
12  Juvenia Prandocin Michałowianka Michałowice 17:00
12  Spartak Wielkanoc-Gołcza Ekler Baranówka 17:00
12  Kapitol Racławice Galicja Raciborowice 17:00
12  LKS Niedźwiedź Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
12  Czarni 03 Grzegorzowice Orzeł Bębło 17:00
12  2018-11-04 Szreniawa Koszyce Wierzbowianka Wierzbno 14:00
13  Orzeł Bębło Partyzant Dojazdów 17:00
13  Jastrzębiec Książ Wielki Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
13  Wierzbowianka Wierzbno LKS Niedźwiedź 17:00
13  Ekler Baranówka Kapitol Racławice 17:00
13  Michałowianka Michałowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
13  Strażak Goszcza Juvenia Prandocin 17:00
13  2018-11-11 Galicja Raciborowice Szreniawa Koszyce 14:00
14  Partyzant Dojazdów Juvenia Prandocin 17:00
14  Strażak Goszcza Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
14  Michałowianka Michałowice Kapitol Racławice 17:00
14  Ekler Baranówka Szreniawa Koszyce 17:00
14  Galicja Raciborowice LKS Niedźwiedź 17:00
14  Wierzbowianka Wierzbno Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
14  Jastrzębiec Książ Wielki Orzeł Bębło 17:00
15  Jastrzębiec Książ Wielki Partyzant Dojazdów 17:00
15  Orzeł Bębło Wierzbowianka Wierzbno 17:00
15  Czarni 03 Grzegorzowice Galicja Raciborowice 17:00
15  LKS Niedźwiedź Ekler Baranówka 17:00
15  Szreniawa Koszyce Michałowianka Michałowice 17:00
15  Kapitol Racławice Strażak Goszcza 17:00
15  Spartak Wielkanoc-Gołcza Juvenia Prandocin 17:00
16  Partyzant Dojazdów Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
16  Juvenia Prandocin Kapitol Racławice 17:00
16  Strażak Goszcza Szreniawa Koszyce 17:00
16  Michałowianka Michałowice LKS Niedźwiedź 17:00
16  Ekler Baranówka Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
16  Galicja Raciborowice Orzeł Bębło 17:00
16  Wierzbowianka Wierzbno Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
17  Wierzbowianka Wierzbno Partyzant Dojazdów 17:00
17  Jastrzębiec Książ Wielki Galicja Raciborowice 17:00
17  Orzeł Bębło Ekler Baranówka 17:00
17  Czarni 03 Grzegorzowice Michałowianka Michałowice 17:00
17  LKS Niedźwiedź Strażak Goszcza 17:00
17  Szreniawa Koszyce Juvenia Prandocin 17:00
17  Kapitol Racławice Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
18  Partyzant Dojazdów Kapitol Racławice 17:00
18  Spartak Wielkanoc-Gołcza Szreniawa Koszyce 17:00
18  Juvenia Prandocin LKS Niedźwiedź 17:00
18  Strażak Goszcza Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
18  Michałowianka Michałowice Orzeł Bębło 17:00
18  Ekler Baranówka Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
18  Galicja Raciborowice Wierzbowianka Wierzbno 17:00
19  Galicja Raciborowice Partyzant Dojazdów 17:00
19  Wierzbowianka Wierzbno Ekler Baranówka 17:00
19  Jastrzębiec Książ Wielki Michałowianka Michałowice 17:00
19  Orzeł Bębło Strażak Goszcza 17:00
19  Czarni 03 Grzegorzowice Juvenia Prandocin 17:00
19  LKS Niedźwiedź Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
19  Szreniawa Koszyce Kapitol Racławice 17:00
20  Partyzant Dojazdów Szreniawa Koszyce 17:00
20  Kapitol Racławice LKS Niedźwiedź 17:00
20  Spartak Wielkanoc-Gołcza Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
20  Juvenia Prandocin Orzeł Bębło 17:00
20  Strażak Goszcza Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
20  Michałowianka Michałowice Wierzbowianka Wierzbno 17:00
20  Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 17:00
21  Ekler Baranówka Partyzant Dojazdów 17:00
21  Galicja Raciborowice Michałowianka Michałowice 17:00
21  Wierzbowianka Wierzbno Strażak Goszcza 17:00
21  Jastrzębiec Książ Wielki Juvenia Prandocin 17:00
21  Orzeł Bębło Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
21  Czarni 03 Grzegorzowice Kapitol Racławice 17:00
21  LKS Niedźwiedź Szreniawa Koszyce 17:00
22  Partyzant Dojazdów LKS Niedźwiedź 17:00
22  Szreniawa Koszyce Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
22  Kapitol Racławice Orzeł Bębło 17:00
22  Spartak Wielkanoc-Gołcza Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
22  Juvenia Prandocin Wierzbowianka Wierzbno 17:00
22  Strażak Goszcza Galicja Raciborowice 17:00
22  Michałowianka Michałowice Ekler Baranówka 17:00
23  Michałowianka Michałowice Partyzant Dojazdów 17:00
23  Ekler Baranówka Strażak Goszcza 17:00
23  Galicja Raciborowice Juvenia Prandocin 17:00
23  Wierzbowianka Wierzbno Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
23  Jastrzębiec Książ Wielki Kapitol Racławice 17:00
23  Orzeł Bębło Szreniawa Koszyce 17:00
23  Czarni 03 Grzegorzowice LKS Niedźwiedź 17:00
24  Partyzant Dojazdów Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
24  LKS Niedźwiedź Orzeł Bębło 17:00
24  Szreniawa Koszyce Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
24  Kapitol Racławice Wierzbowianka Wierzbno 17:00
24  Spartak Wielkanoc-Gołcza Galicja Raciborowice 17:00
24  Juvenia Prandocin Ekler Baranówka 17:00
24  Strażak Goszcza Michałowianka Michałowice 17:00
25  Strażak Goszcza Partyzant Dojazdów 17:00
25  Michałowianka Michałowice Juvenia Prandocin 17:00
25  Ekler Baranówka Spartak Wielkanoc-Gołcza 17:00
25  Galicja Raciborowice Kapitol Racławice 17:00
25  Wierzbowianka Wierzbno Szreniawa Koszyce 17:00
25  Jastrzębiec Książ Wielki LKS Niedźwiedź 17:00
25  Orzeł Bębło Czarni 03 Grzegorzowice 17:00
26  Partyzant Dojazdów Orzeł Bębło 17:00
26  Czarni 03 Grzegorzowice Jastrzębiec Książ Wielki 17:00
26  LKS Niedźwiedź Wierzbowianka Wierzbno 17:00
26  Szreniawa Koszyce Galicja Raciborowice 17:00
26  Kapitol Racławice Ekler Baranówka 17:00
26  Spartak Wielkanoc-Gołcza Michałowianka Michałowice 17:00
26  Juvenia Prandocin Strażak Goszcza 17:00

Najbliższe spotkanie

Szreniawa KoszycePartyzant Dojazdów
Szreniawa Koszyce   Partyzant Dojazdów
2018-09-30, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Partyzant Dojazdów 5:0 Galicja Raciborowice
Ekler Baranówka 2:1 Wierzbowianka Wierzbno
Michałowianka Michałowice 4:3 Jastrzębiec Książ Wielki
Strażak Goszcza 3:3 Orzeł Bębło
Juvenia Prandocin 4:2 Czarni 03 Grzegorzowice
Spartak Wielkanoc - Gołcza 0:6 LKS Niedźwiedź
Kapitol Racławice 2:1 Szreniawa Koszyce

Statystyki drużyny

Facebook

Zaprzyjaźnione kluby

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV