Szreniawa Koszyce - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Skała 2004 - Orzeł Bębło 2:2
  • Szreniawa Koszyce - Jastrzębiec Książ Wielki 4:1
  • Czarni 03 Grzegorzowice - Wierzbowianka Wierzbno 0:6
  • Strażak Goszcza - Hutnik II Kraków 5:3
  • Pogoń Wronin - Ekler Baranówka 1:2
  • Galicja Raciborowice - Partyzant Dojazdów 1:3
  • Juvenia Prandocin - Maszycanka Maszyce 4:1
  •        

Ostatnie spotkanie

Galicja RaciborowiceSzreniawa Koszyce
Galicja Raciborowice 1:1 Szreniawa Koszyce
2017-11-18, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Ankiety

Które miejsce zajmie Szreniawa po rundzie jesiennej sezonu 2017/18

Reklama

Losowa galeria

Turniej w Kościelcu 2012
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 33, wczoraj: 182
ogółem: 680 050

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Łukasz Jasielski
Łukasz Jasielski 1260 minut
2. Mateusz Groniecki
Mateusz Groniecki 1170 minut
3. Sebastian Noga
Sebastian Noga 1114 minut
4. Łukasz Stalmach
Łukasz Stalmach 1056 minut
5. Seweryn Golba
Seweryn Golba 1019 minut
6. Krystian Stalmach
Krystian Stalmach 1004 minut
7. Artur Gzyl
Artur Gzyl 854 minut
8. Mateusz Stanek
Mateusz Stanek 826 minut
9. Mateusz Czekaj
Mateusz Czekaj 825 minut
10. Mateusz Kałuża
Mateusz Kałuża 801 minut
11. Jacek Stępień
Jacek Stępień 630 minut
12. Piotr Mocherek
Piotr Mocherek 540 minut
13. Dawid Gwóźdź
Dawid Gwóźdź 530 minut
14. Maciej Góra
Maciej Góra 514 minut
15. Tomasz Mocherek
Tomasz Mocherek 468 minut
16. Arkadiusz Lewicki
Arkadiusz Lewicki 380 minut
17. Michał Terlikowski
Michał Terlikowski 314 minut
18. Kamil Domagała
Kamil Domagała 118 minut
19. Krzysztof Kowalski
Krzysztof Kowalski 90 minut
20. Piotr Kaczmarczyk
Piotr Kaczmarczyk 90 minut
21. Marek Niedźwiecki
Marek Niedźwiecki 66 minut
22. Hubert Zabijak
Hubert Zabijak 17 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
MKS Skała 2004 2:2 Orzeł Bębło
Szreniawa Koszyce 4:1 Jastrzębiec Książ Wielki
Czarni 03 Grzegorzowice 0:6 Wierzbowianka Wierzbno
Strażak Goszcza 5:3 Hutnik II Kraków
Pogoń Wronin 1:2 Ekler Baranówka
Galicja Raciborowice 1:3 Partyzant Dojazdów
Juvenia Prandocin 4:1 Maszycanka Maszyce

Statystyki drużyny

Facebook