Szreniawa Koszyce - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Skała 2004 - Orzeł Bębło 2:2
  • Szreniawa Koszyce - Jastrzębiec Książ Wielki 4:1
  • Czarni 03 Grzegorzowice - Wierzbowianka Wierzbno 0:6
  • Strażak Goszcza - Hutnik II Kraków 5:3
  • Pogoń Wronin - Ekler Baranówka 1:2
  • Galicja Raciborowice - Partyzant Dojazdów 1:3
  • Juvenia Prandocin - Maszycanka Maszyce 4:1
  •        

Ostatnie spotkanie

Galicja RaciborowiceSzreniawa Koszyce
Galicja Raciborowice 1:1 Szreniawa Koszyce
2017-11-18, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Ankiety

Które miejsce zajmie Szreniawa po rundzie jesiennej sezonu 2017/18

Reklama

Losowa galeria

Turniej w Kościelcu 2012
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 29, wczoraj: 182
ogółem: 680 046

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Terminarz Trampkarze 2017

 

 

kolejka 1 (01-04-2017/02-04-2017):

1.

Jastrzębiec Książ Wielki

 

pauza

   

2.

Szreniawa 2010 Koszyce

 

 - Spartak Charsznica

2017-04-02       

11:00

3.

Zieleńczanka Zielonki

 

 - Wierzbowianka Wierzbno

2017-04-01

12:00

4.

Prądniczanka II Kraków

 

 - Pogoń Miechów

2017-04-02

10:30

5.

NAS Wanda Kraków

 

 - Hutnik Nowa Huta

2017-04-01

10:00

6.

Niedźwiedź

 

 - Galicja Raciborowice

2017-04-02

11:00

kolejka 2 (08-04-2017/09-04-2017):

7.

Niedźwiedź

          

pauza

   

8.

Hutnik Nowa Huta

 

Galicja Raciborowice

2017-04-08

10:00

9.

Pogoń Miechów

 

NAS Wanda Kraków

2017-04-07

17:00

10.

Prądniczanka II Kraków

 

Zieleńczanka Zielonki

2017-04-09

12:00

11.

Wierzbowianka Wierzbno

 

Spartak Charsznica

2017-04-08

11:00

12.

Jastrzębiec Książ Wielki

 

Szreniawa 2010 Koszyce

2017-04-09

11:00

kolejka 3 (18-04-2017):

wtorek po Wielkanocy

13.

Szreniawa 2010 Koszyce

 

pauza

   

14.

Wierzbowianka Wierzbno

 

Jastrzębiec Książ Wielki

2017-04-19

17:00

15.

Spartak Charsznica

 

Prądniczanka II Kraków

2017-04-18

14:30

16.

NAS Wanda Kraków

 

Zieleńczanka Zielonki

2017-04-19

16:00

17.

Galicja Raciborowice

 

Pogoń Miechów

2017-04-18

13:00

18.

Niedźwiedź

 

Hutnik Nowa Huta

2017-04-18

17:00

kolejka 4 (22-04-2017/23-04-2017):

19.

Hutnik Nowa Huta

 

pauza

   

20.

Pogoń Miechów

 

Niedźwiedź

2017-04-21

17:00

21.

Zieleńczanka Zielonki

 

Galicja Raciborowice

2017-04-23

10:30

22.

Spartak Charsznica

 

NAS Wanda Kraków

2017-04-22

12:00

23.

Jastrzębiec Książ Wielki

 

Prądniczanka II Kraków

2017-04-22

11:00

24.

Szreniawa 2010 Koszyce

 

Wierzbowianka Wierzbno

2017-04-23

11:00

kolejka 5 (29-04-2017/30-04-2017):

25.

Wierzbowianka Wierzbno

 

pauza

   

26.

Prądniczanka II Kraków

 

Szreniawa 2010 Koszyce

2017-04-30

11:30

27.

Jastrzębiec Książ Wielki

 

NAS Wanda Kraków

2017-04-29

11:00

28.

Galicja Raciborowice

 

Spartak Charsznica

2017-04-29

13:00

29.

Zieleńczanka Zielonki

 

Niedźwiedź

2017-04-29

14:00

30.

Hutnik Nowa Huta

 

Pogoń Miechów

2017-05-03

10:00

kolejka 6 (06-05-2017/07-05-2017):

31.

Pogoń Miechów

 

pauza

   

32.

Zieleńczanka Zielonki

 

Hutnik Nowa Huta

2017-05-06

12:30

33.

Spartak Charsznica

 

Niedźwiedź

2017-05-06

15:00

34.

Galicja Raciborowice

 

Jastrzębiec Książ Wielki

2017-05-06

13:00

35.

NAS Wanda Kraków

 

Szreniawa 2010 Koszyce

2017-05-06

11:00

36.

Wierzbowianka Wierzbno

 

Prądniczanka II Kraków

2017-05-08

17:30

kolejka 7 (13-05-2017/14-05-2017):

37.

Prądniczanka II Kraków

 

pauza

   

38.

NAS Wanda Kraków

 

Wierzbowianka Wierzbno

2017-05-13

10:00

39.

Galicja Raciborowice

 

Szreniawa 2010 Koszyce

2017-05-13

13:00

40.

Niedźwiedź

 

Jastrzębiec Książ Wielki

2017-05-14

10:00

41.

Hutnik Nowa Huta

 

Spartak Charsznica

2017-05-14

11:00

42.

Pogoń Miechów

 

Zieleńczanka Zielonki

2017-05-12

17:00

kolejka 8 (20-05-2017/21-05-2017):

43.

Zieleńczanka Zielonki

 

pauza

   

44.

Spartak Charsznica

 

Pogoń Miechów

2017-05-20

12:00

45.

Jastrzębiec Książ Wielki

 

Hutnik Nowa Huta

2017-05-21

11:00

46.

Szreniawa 2010 Koszyce

 

Niedźwiedź

2017-05-21

11:00

47.

Wierzbowianka Wierzbno

 

Galicja Raciborowice

2017-05-22

17:00

48.

Prądniczanka II Kraków

 

NAS Wanda Kraków

2017-05-21

14:00

kolejka 9 (27-05-2017/28-05-2017):

49.

NAS Wanda Kraków

 

pauza

   

50.

Galicja Raciborowice

 

Prądniczanka II Kraków

2017-05-27

13:00

51.

Niedźwiedź

 

Wierzbowianka Wierzbno

2017-05-28

17:00

52.

Szreniawa 2010 Koszyce

 

Hutnik Nowa Huta

2017-05-28

11:00

53.

Pogoń Miechów

 

Jastrzębiec Książ Wielki

2017-05-26

17:00

54.

Zieleńczanka Zielonki

 

Spartak Charsznica

2017-05-27

15:30

kolejka 10 (03-06-2017/04-06-2017):

55.

Spartak Charsznica

 

pauza

   

56.

Jastrzębiec Książ Wielki

 

Zieleńczanka Zielonki

2017-06-03

11:00

57.

Pogoń Miechów

 

Szreniawa 2010 Koszyce

2017-06-02

17:30

58.

Hutnik Nowa Huta

 

Wierzbowianka Wierzbno

2017-06-03

10:00

59.

Prądniczanka II Kraków

 

Niedźwiedź

2017-06-04

13:30

60.

NAS Wanda Kraków

 

Galicja Raciborowice

2017-06-03

10:00

kolejka 11 (10-06-2017/11-06-2017):

61.

Galicja Raciborowice

 

pauza

   

62.

Niedźwiedź

 

NAS Wanda Kraków

2017-06-11

11:00

63.

Hutnik Nowa Huta

 

Prądniczanka II Kraków

2017-06-10

10:00

64.

Wierzbowianka Wierzbno

 

Pogoń Miechów

2017-06-12

17:30

65.

Szreniawa 2010 Koszyce

 

Zieleńczanka Zielonki

2017-06-11

11:00

66.

Spartak Charsznica

 

Jastrzębiec Książ Wielki

2017-06-10

15:00

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
MKS Skała 2004 2:2 Orzeł Bębło
Szreniawa Koszyce 4:1 Jastrzębiec Książ Wielki
Czarni 03 Grzegorzowice 0:6 Wierzbowianka Wierzbno
Strażak Goszcza 5:3 Hutnik II Kraków
Pogoń Wronin 1:2 Ekler Baranówka
Galicja Raciborowice 1:3 Partyzant Dojazdów
Juvenia Prandocin 4:1 Maszycanka Maszyce

Statystyki drużyny

Facebook