Szreniawa Koszyce - Juvenia Prandocin

Koniec KLP. info w srodku

• autor: kulubulu, 2012-06-10 21:53

Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem w którym zajmowałem się KLP. Niestety ale mentalność polaków dała znowu o sobie znać.

Otóż w dniu dzisiejszym doszło do mocnej ulewy nad Przemykowem koło godziny 16 przez około godzinę czasu intensywnie padał deszcz. Mecz Łapszów-Szreniawa został dokończony ponieważ ulewa nastąpiła w czasie meczu, ale warunki były niczym w słynnym meczu Polska-Niemcy czyli bardzo złe. Po konsultacji z kilkoma zawodnikami postanowiliśmy odwołac ostatni mecz. Kilku zawodników wyraziło zgodę i w praktyce mecz Witów – Malkowice został przełożony na inny termin. Kilku zawodników Malkowic pojechało do domu w przekonaniu że mecz jest odwołany. Przedstawiciele Witowa dostali wiadomości o odwołaniu ich meczu.  Niestety w czasie ulewy przybył kolejny zawodnik który uznał że jest to decyzja skandaliczna ponieważ w czasie ulewy się najlepiej gra w piłkę. I tworzył bunt że mecz się musi odbyć mimo iż woda stała praktycznie na całym boisku. Zawodnicy Łapszowa też nie polecali gry bo boisko nie było przygotowane do gry. Mimo to ekipa Malkowic zażądała gry i według nich brak przybycia ekipy Witowa równa się v.o w ich stronę. Oczywiście mówiłem że to nie wchodzi w grę ponieważ to jak przełożyłem mecz więc dla mnie nie było możliwości V.O. Niestety ale jeden z zawodników zaczął dzwonić do przedstawicieli Witowa że jak się nie pojawią na meczu to będzie v.o w ich stronę, co oczywiście nie było prawdą ponieważ tak jak pisałem wyżej to ja odwołałem ten mecz z warunków niezależnych bo gra na takim boisku powoduję zniszczenie płyty lub grożnych kontuzji. W momencie gdy przedstawiciel jednego z zespołów zadzwonił do Witowa z informacją że gdy nie przyjeżdżają to dostają v.o, powiedziałem jeśli będzie v.o to jest to koniec KLP. Mecz się ponoć  odbył w bardzo trudnych warunkach bez mojej intencji ponieważ dla mnie ten mecz powinien być odwołany.

Tak jak powiedziałem uczyniłem, w momencie gdy postanowienia organizatora nic nie znaczą, nie ma sensu grac ponieważ póżniej też nikt nikogo słuchać nie będzie. Co ważne w przypadku odwołania meczu, zawieszenie przechodzi na następny mecz, ale niestety pewni ludzie uznali że zawieszenie się kasuje. Przepraszam za zmiany i każdy kto chcę się tym zając niech się odezwie chętnie przekaże wszystkie materiały.

Dla wyjaśnienia z organizacji KLP nie miałem żadnych korzyści finansowych ani żadnych innych i co ważne musiałem dokładać czynniki o których się nie mówi czyli drukowanie, telefonowanie czy przygotowywanie się do kolejki lub podsumowania tworzenie tabel  itd. O tym nikt nie mówi ponieważ takie rzeczy muszą być.

Jeśli nikt się nie zajmie organizacją to proponuje tabele po 3 meczach uznac za końcową i zwycięzcą drugiej edycji KLP zostanie Witów. Sam osobiście maiłem w planie organizacji Pucharu KLP o czym dyskutowaliśmy z przedstawicielami Rachwałowic. Niestety wszystko się posypało jak domek z kart. Piłka nożna powinna dawać satysfakcje i jednoczyć a nie tworzyć konflikty. Przepraszam za zmianę planów ale niestety w tym roku nie mogę już organizować KLP

Oracz Mariusz