Galicja Raciborowice 5- 0 Szreniawa Koszyce

Festyn w Koszycach

• autor: kulubulu, 2012-07-30 22:44

Drużyna Szreniawy zagra ze zwycięzca KLP- Przemykowem . Mecz odbędzie się o 15:30, zbiórka zawodników 14:50

autor: wislok122 2012-08-05 22:36:55

Profil wislok122 w Futbolowo Muszę w imieniu Przemykowa pogratulować zwycięstwa w meczu z Przemykowem. Naprawde wielki sukces i satysfakcja z wygranej nad zespołem który był kompletowany na kilkanaście minut przed meczem. Plany były inne czyli kilku zawodników z poza gminy ale widzieliśmy reakcje pewnych ludzi. Przypuszczam iż pewnemu człowiekowi przypomniała się klęska z pucharu wójta w 2006? gdzie Sokołowice z zawodnikami klubowymi z połowy Krakowa przegrały z Przemykowem 1-7.

Dziś wygrana więc szacun za wygranie z zespołem kompletnie amatorskim i co ważne gdyby nie pewne czynniki mogła byc wtopa bo jednak z całą sympatią dla Sylwka(którego bardzo lubie i szanuje) to jednak z sędziowaniem nie za bardzo sobie poradził, bo co by nie mówic kilka błędów popełnił głównie na korzyśc gospodarzy.

autor: wislok122 2012-08-05 22:44:46

Profil wislok122 w Futbolowo Przed meczem większośc uważala iż to Przemyków będzie grał ostro a jak było każdy widział kto był na meczu. Fajnie iż zawodnik z Witowa Marcin chciał z nami zagrac ale niestety reakcja jednego z zawodników była jaka była wię postanowiliśmy sie wycofac z tego aby zagrał Marcin. Szacun za to iż chciał zagrac i nam pomóc ale niestety nie chcieliśmy większych zastrzeżeń iż mamy "obcych" zawodników, które by sie momentalnie pojawiły. Szkoda tylko iż gry swoimi zawodnikami wymagano od nas. Na szybko złożyliśmy skład tylko z okolic Przemykowa, pierwszy raz graliśmy ze sobą i gdyby nie zbieg pewnych okoliczności było by zwycięstwo, przeciwko zespołowi który gra i trenuje pod okiem trenera od ponad 12miesięcy.

autor: wislok122 2012-08-05 22:55:21

Profil wislok122 w Futbolowo Aha i jedna mała sugestia bodajże do trenera?, który pokazał klasę po golu na 3-1 który rzucił tekst "TAM JEST WASZE MIEJSCE",otóż my doskonale znamy swoje miejsce nasz budżet wynosi 0(zero)złoty, gramy tylko w niedziele i mimo to powinniśmy z przebiegu gry minimum zremisowac lub wygrac(gdyby nie kontrowersyjne spalone) w dodatku ilośc niewykorzystanych sytuacji z naszej strony musiała się zemścić. Nie trenujemy pod okiem trenera itd.

Oczywiście dziękuje za fajną grę większości zawodnikom, i co ważne aby nie było niedomówień z 85% zawodników żyjemy w bardzo dobrych koleżeńskich stosunkach i ze zdecydowaną większością nie było żadnych(wiadomo o kogo chodzi) konfliktów niedomówień. I tym 85% zawodników życzę wszystkiego dobrego i sukcesów nie tylko sportowych. Pozostałych 15% nie znam.

autor: ~anonim 2012-08-11 12:52:11

avatar wislok ty k***** baranie bez szkoly jestes p***** jak lato z radiem wez sie chlopie pierdolnij glowa o sciane to ci napewno pomoże;-)