Szreniawa Koszyce - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Bębło - Partyzant Dojazdów 1:3
  • Jastrzębiec Książ Wielki - Czarni 03 Grzegorzowice 5:1
  • Wierzbowianka Wierzbno - LKS Niedźwiedź 4:5
  • Galicja Raciborowice - Szreniawa Koszyce 3:4
  • Ekler Baranówka - Kapitol Racławice 1:3
  • Michałowianka Michałowice - Spartak Wielkanoc - Gołcza 1:2
  • Strażak Goszcza - Juvenia Prandocin 2:0

Galicja RaciborowiceSzreniawa Koszyce
Galicja Raciborowice 3:4 Szreniawa Koszyce
2018-11-11, 14:00:00

Turniej w Kościelcu 2012
Ładowanie...

BLACKout

• autor: ArtC, 2018-10-15 19:51

Wyjazdowy mecz z Czarnymi 03 Grzegorzowice miał przynieść odpowiedź czy remis w poprzedniej kolejce z liderem był szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Jednak przystępując do meczu bez większości graczy pierwszego składu trudno o racjonalną ocenę spotkania.

Mecz mógł zacząć się dla nas jak w bajce. W 2 minucie Łukasz Stalmach zagrał górną prostopadłą piłkę do Krzysztofa Trzask, lecz jego próba przelobowania bramkarza przelobowała bramkę. Przed upływem 10 minut spotkania gospodarze wyprowadzili groźny atak prawym skrzydłem, dobre dośrodkowanie trafiło do napastnika, jednak jego próba strzału okazała się niecelna. W 30 minucie sędzia podyktował dla naszego zespołu rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska poszedł Piotr Badzioch, dośrodkował na "długi" słupek. gdzie ustawiony był Krzysztof Trzaska i strzałem głową umieścił piłkę w za linią bramkową (konieczna była decyzja sędziego liniowego czy piłka przekroczyła linię). 8 minut później gospodarze wykorzystali błąd Seweryna Golby, który stracił piłkę we własnym polu karnym i Wolszy nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w bramce. Chwilę później Wolsza strzałem głową wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie (kolejna strata piłki w okolicach własnego pola karnego, tym razem Mateusza Czekaja). W ostatniej minucie pierwszej połowy gospodarze mogli podwyższyć na 3-1, lecz strzał pomocnika Czarnych wylądował na poprzeczce.

W drugą część spotkania lepiej weszli gospodarze, gdyż w jej pierwszej minucie mogli strzelić bramkę, lecz w piłkę zagraną wzdłuż linii bramkowej nie udało się trafić żadnemu z napastników Czarnych. W 51 minucie wyprowadziliśmy szybką akcję. Dawid Dziadana zagrał na lewą stronę do Piotra Badziocha, ten wycofał piłkę na linię 16 metra do Łukasza Stalmacha, który strzałem lewą nogą z pierwszej piłki doprowadził do remisu. 2 minuty później Krzysztof Trzaska mógł wyprowadzić nas na prowadzenie, jednak jego strzał okazał się minimalnie niecelny. W 56 minucie mieliśmy kopię akcji bramkowej ,lecz tym razem strzał Łukasza Stalmacha wylądował w rękach bramkarza. Gospodarze wyprowadzili szybką kontrę, po której Wesołowski znalazł się sam na sam, objechał naszego bramkarza i strzałem do pustej bramki wyprowadził Czarnych na prowadzenie. Minutę później gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, gdy po krótkim rozegraniu rzutu rożnego mocno dośrodkowali w "16", piłkę głową podbił Krystian Stalmach, a ta wylądowała na poprzeczce. W 77 minucie Czarni wykorzystali nieudaną pułapkę ofsajdową naszej drużyny. Dudek znalazł się w sytuacji sam na sam, Początkowa próba minięcia Mateusza Gronieckiego okazała się nieskuteczna i napastnik gospodarzy wyrzucił się za bardzo do boku, lecz szybki nawrót i strzał "tunelem" wyprowadził Czarnych na dwubramkowe prowadzenie. 5 minut później gospodarze zagrali długą piłkę, która minęła naszych obrońców i napastnicy Czarnych znaleźli się w stuprocentowej sytuacji. Wesołowski zachował się jak rasowy napastnik, minął bramkarza i strzałem o pustej bramki zapewnił swojej drużynie spokój w końcówce meczu. W 91 minucie meczu nasz zespół stać było na ostatni zryw. Maciek Góra ruszył prawą stroną, wycofał piłkę do Mateusza Czekaja, który mocnym, technicznym strzałem ustalił wynik spotkania.

Porażka 5-3 spowodowała, że osunęliśmy się w tabeli na 9 miejsce. Za tydzień czeka nas spotkanie domowe z liderującym Orłem Bębło. Trzeba mieć nadzieję, że na spotkanie z liderem kilku zawodników się zmobilizuje i wspomoże drużynę, gdyż grając bez wsparcia ławki rezerwowych trudno myśleć o korzystnym wyniku.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Orzeł Bębło 1:3 Partyzant Dojazdów
Jastrzębiec Książ Wielki 5:1 Czarni 03 Grzegorzowice