Szreniawa Koszyce - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Bębło - Partyzant Dojazdów 1:3
  • Jastrzębiec Książ Wielki - Czarni 03 Grzegorzowice 5:1
  • Wierzbowianka Wierzbno - LKS Niedźwiedź 4:5
  • Galicja Raciborowice - Szreniawa Koszyce 3:4
  • Ekler Baranówka - Kapitol Racławice 1:3
  • Michałowianka Michałowice - Spartak Wielkanoc - Gołcza 1:2
  • Strażak Goszcza - Juvenia Prandocin 2:0

Galicja RaciborowiceSzreniawa Koszyce
Galicja Raciborowice 3:4 Szreniawa Koszyce
2018-11-11, 14:00:00

Turniej w Kościelcu 2012
Ładowanie...

Orzeł wylądował na topie

• autor: ArtC, 2018-10-22 19:39

Chciałoby się napisać, że Orzeł wylądował na Topie, ale co najwyżej Bartłomieju, lecz nasza postawa przyczyniła się do utrzymania pozycji lidera przez przyjezdnych z Bębła.

Goście już w 5 minucie objęli prowadzenie. Próba wyprowadzenia piłki z obrony przez Artura Gzyla i Mateusza Czekaja skończyła się stratą na 16 metrze i przejęciem piłki przez napastnika Orła. Zawodnik gości nie zastanawiał się długo i posłał piłkę w same widły bramki Mateusza Gronieckiego. 5 minut później goście przeprowadzili groźną kontrę, lecz ich zawodnik naciskany przez Arka Lewickiego posłał piłkę obok słupka. Po kwadransie gry nasza drużyna odpowiedziała dwójkową akcją Łukasz Jasielski - Mateusz Czekaj, czego efektem był strzał z ostrego kąta tego drugiego oraz obrona nogą przez bramkarza przyjezdnych. W 20 minucie prawoskrzydłowy gości wrzucił ciętą piłkę na długi słupek, do której doszedł jego partner z drużyny, lecz na nasze szczęście jego strzał głową był minimalnie niecelny. Po chwili nasz zespół wywalczył korner, po którym w zakotłowało się w polu karnym. Ustawiony na "16" Łukasz Stalmach otrzymał piłkę po zamieszaniu, jego strzał lewą nogą został zablokowany, poprawka prawą została wybita przez bramkarza, co doprowadziło do następnej kotłowaniny w polu karnym. Największym sprytem wykazał się Artur Gzyl, lecz jego strzał z woleja zmierzał wprost w bramkarza, przez co ułatwił mu skuteczną interwencję. Reszta pierwszej części spotkania toczyła się po nasze dyktando, lecz optyczna przewaga nie przynosiła żadnych korzyści.

Drugie 45 minut lepiej otworzyli goście. Pomocnik przyjezdnych po zagraniu środkiem boiska znalazł się w dogodnej sytuacji, lecz był po presją Arka Lewickiego i głównie dzięki temu oddał niecelny strzał. W 55 minucie Orzeł zaprezentował to, co wychodziło mu w tym meczu najlepiej, czyli przeprowadził groźny kontratak. Napastnik gości po szybki ataku znalazł się w sytuacji sam na sam i podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Po godzinie gry nasz zespół wywalczył rzut rożny po wcześniejszej paradzie bramkarskiej po strzale Mateusza Czekaja. Krótkie rozegranie kornera zaskoczyło gości, Piotr Badzioch "nawinął" obrońcę i wrzutką z lewej nogi obsłużył Artura Gzyla, który strzałem głową z okolic 11 metra strzelił bramkę kontaktową. W 70 minucie Mateusz Czekaj wykonywał rzut wolny z bocznej strefy boiska. Piłkę zagraną po ziemi w "16" celowo przepuścił Łukasz Stalmach, na tyle dezorientując obrońców, że piłka odbita od jednego z nich omal nie znalazła się w bramce. 3 minuty później goście znów przejęli piłkę w środku boiska i wyszli z kontrą. Tym razem zawodnik prowadzący piłkę nie zagrał zespołowo i oddał strzał, który na nasze szczęście wylądował na poprzeczce. W 84 minucie Mateusz Czekaj zagrał prostopadle w pole karne do Mateusza Kałuży, który przyjęciem piłki spowodował, że wykonujący wślizg obrońca powalił go z nóg, przez co sędzia musiał wskazać na "wapno". Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Mateusz Czekaj, lecz jego strzał okazał się niecelny. Na 3 minuty prze końcem goście zagrali długą piłkę, Łukasz Jasielski się z nią "obciął", dzięki czemu napastnik gości doszedł do sytuacji sam na sam, Jego strzał okazał się skuteczny i ustalił wynik spotkania.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Orzeł Bębło 1:3 Partyzant Dojazdów
Jastrzębiec Książ Wielki 5:1 Czarni 03 Grzegorzowice